english    русский

DEZYNFEKCJA RĄK I PRZEDMIOTÓW

Produkty do dezynfekcji i ochrony

Higiena ma dziś niebagatelne znaczenie w życiu publicznym. Dezynfekcja rąk i przedmiotów, noszenie maseczek ochronnych, utrzymywanie dystansu – to nasza codzienność. W związku z tym musimy mieć stały dostęp do preparatów, dzięki którym w prosty i wygodny sposób zadbamy o przestrzeganie czystości w zakładzie pracy. W naszej ofercie znajdziesz produkty spełniające wymogi reżimu sanitarnego. Są to przede wszystkim środki do dezynfekcji i ochrony, przeznaczone do czyszczenia małych powierzchni, przedmiotów oraz dłoni. 

Produkty do dezynfekcji rąk i powierzchni 

Nasz asortyment został przygotowany w taki sposób, aby w jednym miejscu można było kupić wszystko, co potrzebne jest do zachowania higieny. W sprzedaży dostępne są m.in. takie produkty, jak maseczki ochronne jednorazowe (20 sztuk w zestawie). To niezbędne wyposażenie każdego, kto musi poruszać się w przestrzeni publicznej, które pozwala zadbać nie tylko o bezpieczeństwo własne, ale także innych. Warto zaopatrzyć się w większą liczbę maseczek i zawsze mieć przy sobie ten podstawowy środek ochrony przed wirusami oraz bakteriami. 

Oczywiście maseczki ochronne to nie jedyne produkty, jakie oferujemy. Skupiamy się przede wszystkim na tym, aby dostarczać środki do dezynfekcji rąk oraz przedmiotów. W prezentowanej ofercie nie brakuje preparatów, które sprawdzą się w zakładach pracy oraz gospodarstwach. Do czyszczenia niewielkich powierzchni (w tym mających kontakt z żywnością) oraz przedmiotów codziennego użytku warto wykorzystać produkty, jakimi są ściereczki papierowe nasączone preparatem o działaniu wirusobójczym i bakteriobójczym. Środki te dostępne są zarówno w małych, jak i pojemnych ergonomicznych opakowaniach (dzięki czemu starczą na dłużej). 

Obowiązkowym wyposażeniem w miejscach publicznych są preparaty do dezynfekcji rąk w formie żelu lub płynu. Łatwe w użyciu środki szybko wchłaniają się w skórę i nie pozostawiają po sobie śladów. Możliwość higienicznej sterylizacji rąk powinna mieć każda osoba, która porusza się po zakładzie pracy, magazynie czy pomieszczeniu gospodarczym. Dlatego butelki z preparatem (żelem lub płynem) o działaniu wirusobójczym i bakteriobójczym powinny znaleźć się przede wszystkim w miejscach większego natężenia ruchu, w przejściach komunikacyjnych, toaletach oraz przy wejściach do budynków. 

Nie zapomnieliśmy również o tak istotnym wyposażeniu, jakie stanowią opryskiwacze bakteryjne. To wielofunkcyjne produkty na środki do dezynfekcji przedmiotów. Na wybór czekają modele z kanistrem lub bez. To wygodne i zarazem niedrogie rozwiązanie, w które warto wyposażyć gospodarstwo przy okazji zaopatrywania się w preparaty do higieny.

Avita - wszystko, czego potrzebujesz do dezynfekcji rąk i przedmiotów 

W sklepie Avita dostępne są niezbędne środki potrzebne dziś do pracy w gospodarstwie rolnym. Dostosowujemy naszą ofertę do aktualnych potrzeb – dlatego znajdziesz tu profesjonalne preparaty do higieny osobistej oraz środki do czyszczenia rąk i przedmiotów spełniające wymogi reżimu sanitarnego. Zaopatrz się w niezbędne produkty i zadbaj o bezpieczeństwo własne oraz innych. 

DEZYNFEKCJA RĄK I PRZEDMIOTÓW

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Avitex - ściereczki do dezynfekcji 80 listków

Produkt przeznaczony do dezynfekcji małych powierzchni w obszarze medycznym, gastronomii, salonach fryzjerskich i kosmetycznych oraz do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. Posiada działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze, bójcze wobec prątków gruźlicy i wirusów osłonkowych.

Cena 27,32 zł
Więcej
W magazynie

Avitex - żel do dezynfekcji rąk 5 l

Przeznaczenie produktu: Produkt o działaniu wirusobójczym przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Substancje czynne - etanol - 70 g/100 g. Stosowanie: - nanieść na suchą skórę odpowiednią ilość żelu, potrzebną do zwilżenia całych dłoni (ok.3 ml) - wcierać produkt przez ok. 30 sekund - nie spłukiwać.

Cena 64,99 zł
Więcej
W magazynie

Avitex - płyn do dezynfekcji 5 l

Produkt o działaniu wirusobójczym przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli, które nie są stosowane w bezpośrednim kontakcie z żywnością ani paszami, a także w obiektach prywatnych, publicznych i przemysłowych oraz w innych obiektach wykorzystywanych w działalności...

Cena 63,99 zł
Więcej
W magazynie

Opryskiwacz bateryjny

Wielofunkcyjny produkt, który można stosować jako urządzenie do:  - dezynfekowania przedmiotów, - opryskiwania roślin, - mycia i dezynfekcji wymion. Zasilanie 6 V  - 4 baterie - paluszki, obroty silnika 18000 rpm, przepływ wody: 500 ml/min. Można używać tworząc strumień lub drobny strumień mgłowy. Wymiary nakrętki: 38/400. Należy używać nie dłużej...

Cena 50,71 zł
Więcej
Dostępny

Opryskiwacz bateryjny z kanistrem kpl

Opryskiwacz bateryjny z kanistrem o pojemności 5 l.                                                            Wielofunkcyjny produkt, który można stosować jako urządzenie do:  - dezynfekowania przedmiotów, - opryskiwania roślin, - mycia i dezynfekcji wymion. Zasilanie 6 V  - 4 baterie - paluszki, obroty silnika 18000 rpm, przepływ wody: 500 ml/min....

Cena 57,32 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku