English    Русский  

KREMY DO WYMION

Kremy do wymion

Ktoś mógłby pomyśleć, że dojenie jest czynnością bardzo prostą. Nic bardziej mylnego! W całym procesie istotna jest zarówno technika, jak i pielęgnacja krów, kóz i innych samic ssaków, dających nam mleko. W celu zapewnienie bydłu odpowiedniej opieki, proponujemy kremy do wymion, służące do dbania o ich higienę. Dzięki nim zmniejsza się ryzyko występowania zapalenia gruczołów mlekowych. Zapalenia te wynikają niekiedy z zakażeń bakteryjnych, na które wymiona są bardzo narażone ze względu na osłabienie po wydojeniu z nich mleka.  

Pielęgnacja strzyków - kremy do higieny wymion

Utrzymanie odpowiedniej higieny wśród Twojego bydła, jest bardzo istotne. Hodowane bydło unika tym samym licznych chorób czy wspomnianych już zakażeń bakteryjnych bądź grzybicznych. Zdrowe zwierzę daje także wyższej jakości, czyste mleko, idealne do picia.

Kremy na bazie naturalnych składników do pielęgnacji bydła

Specyfiki z tej kategorii naszego sklepu internetowego Avita, to produkty do stosowania profilaktycznego. Nie zawierają one antybiotyków, jednakże dzięki naturalnym składnikom doskonale radzą sobie z utrzymaniem wysokiego poziomu higieny gruczołów mlekowych. Do właściwości maści należy między innymi uelastycznienie strzyków, co pozwala między innymi na w pełni bezpieczny dój. Co więcej, kremy do pielęgnacji wymion chronią je przed negatywnym działaniem wielu czynników pogodowych, jak wiatr, deszcz czy nadmierne działanie słońca.

W ofercie mamy kremy do higieny wymion wykonane z:

- aloesu,

- lawendy i tymianku,

- mięty pieprzowej.

Właściwości tych ziół pozwolą utrzymać gruczoły mlekowe bydła w bardzo dobrym zdrowiu. Możesz być więc całkowicie pewien, że produkty z naszego sklepu są w pełni bezpieczne dla zwierzyny.

Mięta pieprzowa w pielęgnacyjnych kremach do higieny wymion

Na szczególną uwagę zasługują preparaty z miętą pieprzową, która posiadania właściwości łagodzące, przeciwzapalne oraz rozkurczowe. Produkty na bazie tego składnika cieszą się dużą popularnością w naszej ofercie, dlatego zachęcamy do ich wyboru.

Więcej zastosowań kremów do higieny wymion

Specyfiki z naszego sklepu mają za zadanie także odstraszyć owady od osiadania na gruczołach mlekowych bydła. Jest to bardzo ważne między innymi z tego względu, że mogą one przenosić różnego rodzaju zanieczyszczenia i drobnoustroje chorobotwórcze. A tym samym wywołać zapalenie gruczołu, który będzie w efekcie dawał zanieczyszczone, niezdrowe dla człowieka mleko. Stosowanie kremów do pielęgnacji wymion jest bardzo ważne dla młodych zwierząt hodowlanych, które nie mają jeszcze odpowiednio rozwiniętego układu odpornościowego, a przyjmą pokarm od matek.

Maści do pielęgnacji i utrzymania higieny bydła

Z całą pewnością zależy Ci, aby posiadane przez Ciebie było w pełni zdrowe. Dlatego też zainwestuj w produkty z naszego sklepu! Maści z tej kategorii sprzedajemy w bardzo dobrych cenach. Odkryj produkty przeznaczone do pielęgnacji i utrzymania wysokiego poziomu higieny gruczołów mlekowych wśród hodowanej zwierzyny. Zdecyduj się na ich zakup już teraz.

KREMY DO WYMION

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku