english    русский

Karmidło 15 cm dla królika

622005
Pojemnik na siano dla królików i pozostałych gryzoni zapewnia porządek i oszczędza czas pracy. 15 cm pojemnik pomieści około 184 gram paszy. 
6,99 zł
Ilość
Towar jest dostępny

Szczegóły produktu
622005
2021-05-20
Nowy produkt
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Domek plastikowy dla królika

Domek plastikowy dla królika przeznaczony do wylegiwania królików. Jest to idealne miejsce do hodowania królików. Pudełko zostało wyposażone w gniazdo, dzięki któremu wystarczy dodać trochę sianka i królik (matka) ma zapewnione ciemne, ciche i komfortowe środowisko hodowlane. Oprócz gniazda, pudełko zostało również wyposażone w drzwiczki do wejścia i...

Więcej
W magazynie

Poidło kropelkowe plastikowe dla królika 0,5 l

Poidło kropelkowe przeznaczone dla wszystkich gryzoni (m.in. chomiki, króliki, szynszyle) i drapieżników. Dowolna klatka i siatka zgrzewana pozwalają na mocowanie poidła. Smoczek wykonany jest z nierdzewnego materiału z gwintem. Poidło uzupełnia się płynem poprzez otwieraną klapę. 

Więcej
W magazynie

Poidło kropelkowe ( butelka ) 500 ml dla królika

Poidło kropelkowe przeznaczone przede wszystkim dla królików, świnek, chomików, myszy, papug oraz szczeniaków. Dowolna klatka i siatka zgrzewana pozwalają na mocowanie poidła za pomocą dołączonego drucika. Poidełko jest przeźroczyste, wykonane z nietoksycznego plastiku. Poidło uzupełnia się płynem poprzez otwieraną nakrętkę w butelce. 

Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku