english    русский

OWCE I KONIE

Produkty dla owiec i koni

Jako dobry gospodarz zapewnij hodowanym zwierzętom, odpowiednią opiekę. Możesz to zrobić, kupując oraz wykorzystując akcesoria dla koni i owiec, jakie proponujemy w tej kategorii naszego sklepu internetowego. W ofercie proponujemy takie produkty, jak na przykład mały smoczek do wiaderka, a także samo wiaderko do odpajania jagniąt. Zachęcamy do zapoznania się z całością przygotowanego przez nas asortymentu – nasze produkty dla owiec i dla koni proponujemy w bardzo dobrych cenach. Zapraszamy do złożenia zamówienia w sklepie internetowym Avita. 

Szeroki wybór wyposażenia - produkty dla koni i dla owiec 

Dostępne w tej kategorii akcesoria doskonale sprawdzą się do opieki nad hodowaną przez Ciebie zwierzyną. Idealne są dla właścicieli gospodarstw, w których są owce oraz konie. Wśród proponowanego asortymentu prym wiodą wiadra ze smoczkami, które służą do pojenia i karmienia młodych. Nie brak, jednakże u nas także innych akcesoriów - między innymi lizawek, wymiennych smoczków lub uchwytów mocujących i zaworów do wspomnianych już tutaj wiader. To wszystko dostępne jest w atrakcyjnych cenach. 

Dlaczego warto zainwestować w akcesoria dla koni i owiec w Avita 

Przede wszystkim dlatego, że usprawniają one prace związane z opieką nad Twoimi zwierzętami. W szczególności, kiedy masz ich większą liczbę. Nasze produkty ułatwią opiekę nad młodymi jagniętami oraz źrebakami. Wybrane tutaj elementy asortymentu z powodzeniem zastąpią Cię wiele rąk przy pracy, a jak wiadomo, w hodowli zwierząt, tej nigdy nie jest mało. 

Atrakcyjna cena produktów dla koni i owiec 

Zdecydowaną zaletą akcesoriów, jakie znajdziesz w naszym sklepie online, jest ich atrakcyjna cena. Zapomnij o wydawaniu dużej ilości pieniędzy ze swojego budżetu. Opieka nad źrebakami i jagnięciami nie musi być wcale drogim przedsięwzięciem, udowadniamy to cenami przygotowanego tutaj asortymentu. Zachęcamy tym samym do zakupów w sklepie Avita, gdzie zamówienia realizujemy sprawnie, tak aby szybko zapewnić Ci wygodną pracę w gospodarstwie. 

Produkty dla koni i owiec - dostępne w ofercie lizawki 

Wśród akcesoriów, jakie przygotowaliśmy w naszym sklepie, na szczególną uwagę zasługują lizawki. Są to bogate w minerały, witaminy i inne mikroskładniki bloczki. Zwierzęta, tj. źrebaki i jagnięta poprzez ich lizanie, dostarczają odpowiednie składniki do swojego organizmu. Jest to świetny sposób na uzupełnienie niedoborów, tak aby utrzymać hodowaną zwierzynę w dobrym zdrowiu i pełnej sile. Proponujemy lizawki w postaci 10 kg bloczków. 

Akcesoria Avita – najwyższa jakość opieki nad zwierzyną hodowlaną 

Produkty dla koni i owiec, jakie znajdziesz w naszym szerokim asortymencie, pozwolą Ci na zapewnienie najwyższej jakości opieki nad swoją zwierzyną. Co więcej, do zakupu proponowanych akcesoriów powinna Cię przekonać ich atrakcyjna cena. Są one przystosowane do źrebiąt i jagniąt, dzięki czemu zwierzęta z całą pewnością poczują się w pełni szczęśliwe. Z myślą o ich oraz swoim komforcie, zdecyduj się na zakup naszych wyjątkowych produktów już teraz. 

OWCE I KONIE

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Poidło dla owiec plastikowe

Poidło przeznaczone dla owiec, kóz, cieląt i prosiąt. Wyposażona w zawór plastikowy. Integralnie uformowane: Kształt miski jest odpowiedni dla głowy owiec Przełącznik dotykowy: Przepływ wody automatycznie po dotknięciu języka klapkowego nosem. Wykonany z tworzywa sztucznego, trwały i wytrzymały. Zawór pasuje do rury 20 mm (DN15)

W magazynie

Poidło dla owiec z zaworem rurowym

Poidło przeznaczone dla owiec, kóz, cieląt i prosiąt. Wyposażona w zawór plastikowy. Integralnie uformowane: Kształt miski jest odpowiedni dla głowy owiec Przełącznik dotykowy:: Przepływ wody automatycznie po dotknięciu zaworu rurowego nosem. Wykonany z tworzywa sztucznego, trwały i wytrzymały. Zawór pasuje do rury 20 mm (DN15)

W magazynie

Poidło pływakowe

Poidło pływakowe dla bydła i koni oraz innych zwierząt gospodarskich. Poidło posiada zabudowany zawór pływakowy napełniający misę wodą oraz utrzymujący ją na określonym poziomie. Zwierzę nie ma dostępu do pływaka. Poidło doskonale sprawdza się gdy zwierzęta przelewają wodę w poidle z językiem. W tym poidle zwierzę nie ma żadnego wpływu na ilość wody w...

W magazynie

Śledź nas na Facebooku