english    русский

SZCZOTKI DRUCIANE

Co wpływa na wysoką jakość produktów mlecznych? Przede wszystkim przykładanie dużej uwagi do odpowiedniego traktowania zwierząt hodowlanych. Niebagatelną rolę odgrywa jakość pożywienia. Nie bez znaczenia jest także dbałość o higienę na każdym etapie pozyskiwania mleka. Podejście zapewniające dbałość o odpowiednie warunki jest gwarantem otrzymania nabiału najwyższej jakości. Im lepsza jakość, tym więcej ofert kupna, a co za tym idzie — większe zyski. Dbanie o komfort posiadanego żywego inwentarza, o dobrą organizację pracy, regularną dezynfekcję i dokładne oczyszczanie urządzeń pozwala zachować wysoką jakość produktu, a także zapewnić zwierzęciu ogólny dobrostan. 

W jaki sposób dbać o higienę w trakcie pozyskiwania mleka?

Pierwszym krokiem do zachowania higieny jest odpowiednia dezynfekcja wymion krowy, a także stanowiska poboru mleka. Niedopełnienie rytuału porządkowego może skutkować stanem zapalnym wymion lub infekcją u zwierzęcia, a co za tym idzie — narażeniem go na zbędne cierpienie. Niezbędne jest także zapewnienie czystości przewodów mlecznych. Jeśli nie zostaną porządnie wyczyszczone przed każdym użyciem, mogą się zatkać, a ponadto są narażone na rozwój drobnoustrojów i bakterii.

Szczotki druciane do mycia akcesoriów — sposób na utrzymanie czystości

Porządne czyszczenie przewodu odbywa się z użyciem specjalistycznej szczotki. Szczotki druciane do mycia akcesoriów znacząco różnią się od szczotek dostępnych w każdym sklepie. Przede wszystkim są wykonane z wysokiej jakości włosia sztucznego, które cechuje łatwość mycia, odkażania i dezynfekowania po każdym użyciu. Tworzywa sztuczne są bardzo wytrzymałe i łatwo jest nimi wykonywać precyzyjne ruchy wewnątrz przewodu mlecznego lub innych czyszczonych powierzchni.

Szczotki druciane do mycia akcesoriów wykorzystuje się także przy gumach strzykowych. Czym są gumy strzykowe? To akcesorium, które jest wykorzystywane przy dojeniu krów. Gumę strzykową lokuje się na wymionach krowy w trakcie dojenia mleka. Taka guma bezpośrednio dotyka wymion, więc jej dokładne czyszczenie jest konieczne, aby uchronić krowę przed nabawieniem się infekcji i stanu zapalnego.

Dlaczego warto inwestować w szczotki druciane do mycia akcesoriów?

Szczotki druciane są bardzo elastyczne, dzięki czemu z łatwością można nimi operować w trakcie czyszczenia danego przedmiotu. Są długie i sztywne, a to pozwala na dotarcie szczotką do dokładnie tych miejsc, które akurat trzeba wyczyścić. Drut pozwala także na dobre dopasowanie i ewentualne nachylenie szczotki, jeśli zachodzi taka potrzeba. Co więcej, druciane szczotki z włosia sztucznego mają specyficzne kształty, które ułatwiają dokładne czyszczenie poszczególnych elementów. Zostały zaprojektowane tak, żeby ułatwiać pracę — są odpowiedniej długości i szerokości. Każda szczotka jest także zakończona specjalnym ochraniaczem zapobiegającym uszkodzeniu i porysowaniu czyszczonych elementów.

Stwarzamy możliwość spersonalizowania produktów do indywidualnego zapotrzebowania każdego klienta. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

SZCZOTKI DRUCIANE

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku