english    русский

Wiadro 8 l z logo AVITA transparentne

302023


Opis
Wiaderko do odpajania cieląt - wykonane z tworzywa sztucznego. W zestawie smoczek z zaworem. Wiaderko przystosowane do mocowania na stanowisku. Pojemność 10 litrów.
Szczegóły produktu
302023
Nowy produkt
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Poidło pływakowe

Poidło pływakowe dla bydła i koni oraz innych zwierząt gospodarskich. Poidło posiada zabudowany zawór pływakowy napełniający misę wodą oraz utrzymujący ją na określonym poziomie. Zwierzę nie ma dostępu do pływaka. Poidło doskonale sprawdza się gdy zwierzęta przelewają wodę w poidle z językiem. W tym poidle zwierzę nie ma żadnego wpływu na ilość wody w...

W magazynie

Poidło plastikowe z językiem stalowym

Poidło plastikowe z aluminiowym językiem wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na uderzenia i uszkodzenia. Przyłącze na rurę 3/4 ", możliwość podłączenia od góry i od dołu, długość 28,5 cm, szerokość 24,5 cm, wysokość 10,7 cm, pojemność 2 l.

W magazynie

Poidło plastikowe z językiem plastikowym

Poidło plastikowe z plastikowym językiem wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na uderzenia i uszkodzenia. Przyłącze na rurę 3/4 ", możliwość podłączenia od góry i od dołu, długość 32 cm, szerokość 23,5 cm, wysokość 9,5 cm, pojemność 2 l.

W magazynie

Śledź nas na Facebooku