english    русский

Automatyczny ścienny bezdotykowy dozownik do mydła

760905
119,99 zł

(119,99 zł SZT)

Ilość
Dostępny

Opis

Automatyczny bezdotykowy dozownik do płynów i żeli.

Posiada mocowania do wieszania na ścianie.

Szczególnie polecany do zastosowań w: szpitalach, kuchniach, toaletach, hotelach, restauracjach i przestrzeniach publicznych.

Pojemność 700 ml.

Zasilanie: 4 baterie AA.

Wymiary: ( długość x szerokość x wysokość ): 110 x 100 x 165 mm, waga 480 g.

Dozownik działa w odległości 0 - 10 cm od sensora.

Do użytku wewnątrz.

Nie używać alkoholi i produktów chemicznych.

Szczegóły produktu
760905
Nowy produkt
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Avitex Jojoba- Mydło w płynie 0,5 l

Działanie: delikatnie oczyszcza nie podrażniając skóry. Substancje pielęgnujące: Zawiera łagodne substancje myjące, nawilżające, które sprawiają że skóra jest jedwabiście gładka, miękka i elastyczna. Subtelny zapach sprawia, że codzienne stosowanie mydła staje się przyjemnością a skóra pozostaje na długo pachnąca i świeża.

Więcej
W magazynie

Lizawka Calciumblock 10 kg

Lizawka wapniowa przyczynia się do rozpoczęcia cyklu rozrodczego u krów dzięki zawartości witamin i minerałów (ruja we właściwym czasie, łatwe rozmnażanie itp.). Ma wpływ na siłę kości i zachowanie integralności wymion. Długotrwałe stosowanie Calcium Block wspomaga usunąć u zwierząt problem z jedzeniem i lizaniem powierzchni nieożywionych (kamień, gleba,...

Więcej
W magazynie

Separator do mleka - bez przewodów

Urządzenie pozwala na jednoczesny udój mleka ze zdrowych i z chorej ćwiartki. Prosta konstrukcja umożliwia szybki montaż oraz utrzymanie urządzenia w należytej czystości. W zestawie bańka, nakrętka, łącznik oraz 2 przewody, długość: 0, 5 m, pojemność: 8 litrów.

Więcej
W magazynie

Avitex - płyn do dezynfekcji 5 l

Produkt o działaniu wirusobójczym przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli, które nie są stosowane w bezpośrednim kontakcie z żywnością ani paszami, a także w obiektach prywatnych, publicznych i przemysłowych oraz w innych obiektach wykorzystywanych w działalności...

Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku