English    Русский   Italian   German  Español  中文  Latvian   Ελληνικά  български  Română  Lietuvių Português 

KRÓLIKI

Akcesoria dla królików

Bez względu na to czy jesteś właścicielem gospodarstwa hodowlanego, czy po prostu posiadasz to zwierzątko domowe, koniecznie sprawdź ofertę sklepu Aivta. Znajdziesz tutaj akcesoria dla królików, między innymi specjalne plastikowe domki, karmidła oraz poidła. Z całą pewnością okażą się one doskonałym wsparciem w opiece nad hodowanym zwierzęciem. Co więcej, akcesoria dla królików - domki, karmiła czy poidła, znajdziesz w sklepie Avita, w bardzo dobrej cenie. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z całością przygotowanego przez nas asortymentu, a zarazem zakupu naszych produktów. 

Akcesoria dla królików - karmidła oraz poidła 

Nasze produkty zaprojektowano tak, aby ułatwić zwierzętom wygodne i łatwe pozyskiwanie zarówno wody, jak i pokarmu. Do zakupu karmideł oraz poideł, jakie dostępne są w naszej ofercie, powinna także przekonać Cię ich atrakcyjna cena. Zachęcamy do sprawdzenia wysokiej klasy akcesoriów, jakie z całą pewnością ułatwią opiekę nad królikami. Zapraszamy do złożenia zamówienia w sklepie internetowym Avita - wysyłkę realizujemy błyskawicznie. 

Domki dla królików - zadbaj o wygodę zwierzęcia 

Pamiętaj, że tego rodzaju zwierzę powinno mieć swój własny kąt, aby móc odpocząć i czuć się bezpiecznie. Dlatego poza karmidłami oraz poidłami, proponujemy plastikowe domki w dobrej cenie. W nich zwierzę może schować się, kiedy będzie zmęczone lub zestresowane. Zadbaj o jego poczucie bezpieczeństwa, kupując produkt przygotowany w naszym sklepie online.  

Akcesoria dla królików - domki zapewniające bezpieczeństwo 

Do plastikowych chatek można dołączyć również pozostałe wyposażenie z naszego sklepu, tj. poidła oraz karmidła. Dzięki nim Twój zwierzak będzie czuł się z całą pewnością doskonale, nie tylko bezpiecznie, ale też komfortowo. Kiedy zapewnisz mu dobre życie, z całą pewnością będzie chętnie okazywał swoją wdzięczność. Nasze akcesoria proponujemy zarówno profesjonalnym hodowcom królików, jak i klientom, którzy posiadają je w postaci zwierzątek domowych. Zachęcamy więc do ich zakupu już teraz. 

Jakie akcesoria mamy w swojej ofercie? 

Przygotowaliśmy tutaj między innymi karmidła w różnych rozmiarach, zarówno 15 cm, jak i 25 cm. Co więcej, znajdziesz tutaj także poidła kropelkowe 500 ml oraz 1 L. Nie można zapomnieć także o plastikowym domku, zapewniającym królikowi wygodę i bezpieczeństwo w każdej porze dnia i nocy. Wszystkie te produkty znajdziesz u nas w atrakcyjnych cenach, nie musisz więc wydawać dużej ilości pieniędzy, aby cieszyć się wygodą w opiece nad zwierzakiem. 

Zapraszamy do złożenia zamówienia w sklepie Avita 

Poidła, karmidła oraz pozostałe akcesoria to wyposażenie, które powinno już teraz znaleźć się w Twoim gospodarstwie lub domu. Zachęcamy więc do złożenia zamówienia już teraz, a już wkrótce wybrany produkt trafi w Twoje ręce. Dzięki niemu zapewnisz zwierzęciu życie w wygodzie i szczęściu. Zaopiekuj się nim porządnie dzięki wyposażeniu zakupionemu w sklepie Avita. Do jego zakupu powinna przekonać Cię też atrakcyjna cena, nie czekaj więcej dłużej ze złożeniem zamówienia.

KRÓLIKI

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Domek plastikowy dla królika

Domek plastikowy dla królika przeznaczony do wylegiwania królików. Jest to idealne miejsce do hodowania królików. Pudełko zostało wyposażone w gniazdo, dzięki któremu wystarczy dodać trochę sianka i królik (matka) ma zapewnione ciemne, ciche i komfortowe środowisko hodowlane. Oprócz gniazda, pudełko zostało również wyposażone w drzwiczki do wejścia i...

W magazynie

Poidło kropelkowe ( butelka ) 500 ml dla królika

Poidło  przeznaczone jest dla wszystkich gryzoni zarówno tych większych jak i mniejszych. Zawieszenie poidła jest bardzo łatwe dzięki drucianemu uchwytowi, który gwarantuje stabilne przymocowanie go do każdego rodzaju klatki. Dysza pojnika zrobiona została ze stali nierdzewnej z zaworem kulolwym, który zapewnia doskonałą wodoszczelność. Dzięki odkręcanemu...

W magazynie

Śledź nas na Facebooku