English    Русский  

HIGIENA WYMION

Higiena wymion

Zachowanie odpowiedniego poziomu czystości w hali udojowej jest niezwykle istotne zarówno ze względu na jakość doju, jak i zdrowie samych zwierząt. Z tego względu należy zaopatrzyć się w produkty do higieny wymion: środki niezbędne do tego, aby regularnie pielęgnować strzyki krów. Z myślą o hodowcach bydła szukających artykułów tego typu przygotowaliśmy bogaty asortyment. Proponujemy różnego rodzaju czyściwa, maści, koncentraty, balsamy i inne preparaty potrzebne do tego, aby jakość udoju pozostawała jak najwyższa. 

Produkty do pielęgnacji wymion – preparaty czyszczące i nawilżające 

Dostępne w ofercie produkty do higieny podzieliliśmy na podkategorie tak, aby szukanie konkretnego preparatu do pielęgnacji było łatwiejsze. Przygotowaliśmy asortyment, w którym znajdują są akcesoria do czyszczenia strzyków, takie jak m.in. ścierki, ręczniki czy papier (mokry, nasączony środkiem myjącym oraz suchy). Można zakupić je w ergonomicznych opakowaniach zaprojektowanych w taki sposób, aby wyciąganie chusteczek było dla hodowcy wygodne. Wymienione produkty przeznaczone są do czyszczenia strzyków przed dojem - posiadają właściwości stymulujące, co znacznie ułatwia pracę i przyspiesza pozyskiwanie mleka. Chusteczki, ścierki i ręczniki są na dodatek przyjazne dla środowiska: ulegają biodegradacji, sprzątanie po dojeniu nie będzie więc sprawiać problemów. 

Produkty do higieny wymion to także wszelkiego typu maści przeznaczone do prawidłowej pielęgnacji o szerokim działaniu. Nie tylko chronią przed bakteriami i oczyszczają, ale także pozwalają utrzymać zdrowotność strzyków, zapobiegając rozwojowi zapalenia. Maści dostępne są w formie kremów, balsamów, żeli, mikroemulsji oraz sprayów. Łatwe w aplikacji, skuteczne i odpowiednio opracowane, uelastycznią skórę oraz utrzymają naturalne funkcje komórek na odpowiednim poziomie. W sprzedaży dostępne są również produkty do wymion z miętą pieprzową, które nie tylko pielęgnują, ale zapewniają też przyjemny zapach. Maści warto stosować profilaktycznie, aby ograniczyć występowanie stanów zapalnych u bydła. 

W naszej ofercie nie brakuje również takich preparatów do pielęgnacji wymion, jak koncentraty do mycia przed udojem oraz preparaty do higieny po udoju. To specjalne opracowane środki o działaniu nawilżającym i zabezpieczającym przed działaniem czynników środowiskowych. Należy przemywać nimi strzyki zarówno przed przystąpieniem do dojenia, jak i tuż po nim. Wysokie właściwości myjące oraz aktywna formuła to główne zalety proponowanych rozwiązań. Preparaty dostępne są w dużych pojemnikach, dzięki czemu wystarczą na dłużej.

Szeroki wybór środków do higieny wymion 

Pielęgnacja wymion to bardzo ważny aspekt pracy każdego hodowcy bydła prowadzącego udój. Aby wszystkie czynności higieniczne zostały przeprowadzone prawidłowo, konieczne jest regularne korzystanie z produktów przeznaczonych do dbania o gruczoły mlekowe krów. W Avita dostępne są wyłącznie wysokiej jakości artykuły przeznaczone do higieny przed i po udoju w korzystnych cenach i ergonomicznych opakowaniach. 

HIGIENA WYMION

Jest 162 produktów.

Pokazano 1-50 z 162 pozycji

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku