English    Русский  

MAŚCI DO WYMION

Maść do wymion

Produkcja mleka to przede wszystkim konieczność utrzymania jego jakości higienicznej na możliwie jak najwyższym poziomie. W osiągnięciu oczekiwanych rezultatów pomagają hodowcom obecnie nie tylko ścisłe wytyczne sanitarne dotyczące m.in. dezynfekcji osprzętu znajdującego się w halach udojowych, ale również produkty ułatwiające prawidłową pielęgnację zwierząt, co przekłada się zdecydowanie na ich dobrostan. Maść do smarowania krowich wymion Avita to jedna z wielu takich propozycji. Przygotowana na bazie biologicznie czynnych składników nie sprawia problemu podczas aplikacji i dobrze sprawdza się w utrzymywaniu skóry strzyków w dobrej kondycji.

Higiena i pielęgnacja bydła mlecznego – oferta firmy Avita

Przedsiębiorstwo Avita od 1996 roku działa w branży rolniczej zaopatrując w profesjonalne wyposażenie przede wszystkim gospodarstwa wyspecjalizowane w hodowli zwierząt, w szczególności krów mlecznych. Wśród szerokiej gamy artykułów higienicznych i do pielęgnacji dostępnych w ofercie, Klienci znajdą również maść Avita do smarowania krowich wymion opracowaną na bazie czynnych składników biologicznych oraz z dodatkiem wyciągów roślinnych. Jest to łatwy w rozprowadzeniu preparat zawierający tlenek cynku, wazelinę oraz substancje uszlachetniające, opracowany z myślą o kompleksowej pielęgnacji oraz ochronie skóry wymion. To maść dopuszczona do kontaktu z żywnością, której stosowanie nie jest objęte karencją.

Maść do wymion krowich – dlaczego należy ją stosować?

Jest to przede wszystkim preparat o właściwościach pielęgnujących, który rozsmarowuje się na strzykach po doju. Utworzona w ten sposób warstwa staje się barierą chroniącą między innymi przed niekorzystnymi warunkami mikroklimatycznymi. Maść Avita do smarowania krowich wymion to preparat do stosowania na delikatną skórę gruczołów mlekowych, która prawidłowo zabezpieczona staje się mniej podatna na uszkodzenia oraz działanie drobnoustrojów. Pielęgnację należy stosować codziennie po doju, szczególnie jeżeli zauważymy na skórze wymion pęknięcia lub uszkodzenia, które mogłyby prowadzić między innymi do rozwoju silnego stanu zapalnego (mastitis). To również świetne rozwiązanie, jeżeli zwierzęta z jakiegoś powodu narażone są na przebywanie w trudnych warunkach atmosferycznych.

Avita - maść do pielęgnacji krowich wymion

Oferowana na naszej stronie internetowej maść do smarowania krowich wymion dostępna jest zarówno w mniejszych (500ml), jak i dużych pojemnikach (1l i 5l), co ułatwia Klientom wybranie takiej ilości, jaka w danym momencie jest potrzebna. Jest to preparat o właściwościach ochronnych, który zmniejsza wpływ negatywnych czynników mechanicznych i mikroklimatycznych na delikatną skórę strzyków. Aplikacja nie sprawia większych problemów, ponieważ wystarczy nałożyć po doju warstwę maści na skórę i starannie ją rozsmarować. Dużym atutem jest atrakcyjna cena prezentowanego w tej kategorii asortymentu, jeżeli więc poszukujesz tego lub innych produktów przeznaczonych do pielęgnacji krów mlecznych – serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia w Avita.

MAŚCI DO WYMION

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku