English    Русский  

BALSAMY DO WYMION

Balsamy do wymion

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich hodowców bydła, którym zależy na pozyskiwaniu mleka w sposób higieniczny oraz bezpieczny dla krów. W tym celu przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której dostępne są balsamy do pielęgnacji wymion. Opracowane zostały z troską o wysoką jakość udoju oraz dobre samopoczucie zwierząt. Zawarte w nich składniki nie tylko pielęgnują skórę, ale zapobiegają też rozwojowi zapalenia wymienia. Produkty tego typu powinny na stałe zagościć w każdej hali udojowej i być stosowane codziennie, aby zachować hodowlę bydła mlecznego w dobrym stanie przez jak najdłuższy czas. 

Balsamy do pielęgnacji wymion bydła 

Zachęcamy do sięgnięcia po środki o działaniu profilaktyczno-pielęgnacyjnym. Przeznaczone są do nawilżania skóry, szczególnie u krów podatnych na występowanie zapalenia gruczołów wymienia (balsam należy w takim przypadku aplikować regularnie - raz na tydzień). Zawarte w nich składniki nie tylko nawilżają i uelastyczniają skórę bydła, ale m.in. chronią przed rozwojem schorzeń oraz obniżają zawartość komórek somatycznych w mleku. Osobną grupę stanowią balsamy o dodatkowym działaniu odświeżającym. Mowa tu o preparatach pieprzowo-miętowych, które prócz pielęgnacji wymion zapewniają też przyjemny zapach. W skład kremów tego typu wchodzi japoński olejek z mięty pieprzowej, który pozostawia na skórze delikatną ziołową woń. Preparaty Aviva sprzedawane są w wygodnych ergonomicznych opakowaniach - aplikacja nie będzie sprawiać więc żadnego problemu.

Proponowane przez nas środki do pielęgnacji wymion bydła dostępne są również w formie płynnej. Wybrane opakowania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nanoszenie balsamu odbywało się przy pomocy regulowanego atomizera. Rozwiązanie to ułatwia nakładanie preparatu na wymiona, który wchłania się jeszcze szybciej, nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Prócz mięty preparat może zawierać także ekstrakt z nagietka, eukaliptusa czy drzewa herbacianego, co wzmacnia działanie łagodzące i nawilżające. Hodowców bydła ceniących podobne rozwiązania zachęcamy również do sięgnięcia po mikroemulsje. To nowocześnie opracowane balsamy na bazie wody, które wnikają w głąb skóry, nawilżając wymiona od wewnątrz i zapobiegając dalszemu rozwojowi zapalenia. Produkty dostępne są w butelkach lub specjalnych workach ułatwiających aplikację. 

Produkty pielęgnacyjne do wymion: balsamy zwykłe i pieprzowo-miętowe 

Proponowane przez nas balsamy do wymion pozbawione są sztucznych dodatków, konserwantów czy antybiotyków. Ich stosowanie jest bezpieczne zarówno dla bydła, jak i ludzi. Preparaty do pielęgnacji nie wymagają również okresu karencji - są gotowe do użytku natychmiast po zakupie. Większość z nich urozmaicona została o olejki eteryczne o przyjemnym i lekkim zapachu oraz dodatkowym działaniu nawilżającym. Warto sięgnąć po produkty Avita z jeszcze jednego powodu: tworzymy je z ogromną starannością i dbałością o to, aby jak najpełniej odpowiadały na potrzeby tak bydła, jak i hodowców specjalizujących się w udoju.

BALSAMY DO WYMION

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku