English    Русский  

ŚCIERECZKI I RĘCZNIKI DO WYMION

Ściereczki i ręczniki do wymion

Hodowla bydła mlecznego to sektor produkcji rolnej wymagający szczególnej dbałości o higienę. Zachowanie czystości na odpowiednim poziomie przed, podczas oraz po doju jest bowiem kluczowe dla spełnienia surowych wymogów sanitarnych, wpływa również na ogólny dobrostan zwierząt. Jako firma działająca w branży od wielu lat doskonale to rozumiemy, dlatego regularnie uzupełniamy naszą ofertę o doskonale sprawdzające się w swojej roli preparaty do pielęgnacji bydła mlecznego oraz produkty do higieny, między innymi ręczniki i ściereczki do mycia wymion.

Higiena w hodowli bydła mlecznego - ręczniki i ściereczki do wymion

Prezentowane w tej kategorii ściereczki i ręczniki do mycia wymion białe z flizeliny lub niebieskie ze specjalnej włókniny są miękkie i chłonne, dlatego świetnie sprawdzają się podczas przygotowywania bydła mlecznego do doju. Są to artykuły higieniczne charakteryzujące się trwałością i wytrzymałością na rozrywanie, które po wypraniu i dezynfekcji można ponownie, wielokrotnie wykorzystywać. Wyprodukowane z biodegradowalnych materiałów nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne. Ogromnym ich atutem jest też fakt, że mogą być stosowane do mycia nawet bardzo zabrudzonych wymion, ponieważ właściwości użytkowe materiałów użytych na ściereczki i ręczniki sprawiają, że szybko i skutecznie czyszczą wymiona. Użyte z odpowiednim preparatem minimalizują ryzyko namnożenia się niepożądanych bakterii (m.in. staphylococcus aureus, escherichia coli).

Pielęgnacja i mycie wymion - zadbaj o bydło mleczne z produktami Avita

Wymogi sanitarne dotyczące produkcji mleka obligują hodowców krów do bardzo skrupulatnego podejścia do kwestii higieny. Regularne mycie i dezynfekcja to podstawowe zabiegi, bez których wyprodukowane mleko nie osiągnie pożądanego poziomu czystości bakteryjnej, co wpłynie na jego jakość i w rezultacie uniemożliwi uzyskanie oczekiwanej ceny w skupie. Brak dbałości o zoohigienę może też w bardzo krótkim czasie doprowadzić do namnażania się drobnoustrojów oraz chorób szkodliwych dla zdrowia bydła, szczególnie w gospodarstwach z dużą obsadą zwierząt. Oferowane na stronie internetowej Avita artykuły, m.in. preparaty do pielęgnacji oraz ściereczki i ręczniki, to szeroka gama asortymentu stworzona właśnie po to, aby pomóc każdemu hodowcy krów w realizacji codziennych zadań.

Avita - ściereczki i ręczniki do pielęgnacji i mycia bydła mlecznego

Dostępne w naszej ofercie ściereczki i ręczniki do wymion to wysokiej jakości artykuły higieniczne, które ułatwiają utrzymanie czystości bydła przebywającego w hali udojowej. Są chłonne, delikatne w kontakcie z mytą skórą, wytrzymałe i biodegradowalne, sprzedawane w opakowaniach po kilka lub kilkadziesiąt sztuk w bardzo atrakcyjnej cenie. To asortyment pierwszej klasy, opracowany z myślą o utrzymaniu bydła mlecznego w jak najlepszej kondycji. Jeżeli więc poszukujesz ściereczek i ręczników idealnych do starannego umycia wymion po doju – serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na dostępne w ofercie Avita produkty.

ŚCIERECZKI I RĘCZNIKI DO WYMION

Podkategorie

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku