English    Русский  

ŻELE DO WYMION

Żele do wymion

Regularna pielęgnacja bydła hodowlanego jest bardzo ważna dla utrzymania zwierząt w dobrym zdrowiu. Dla każdego profesjonalnego hodowcy jest to sprawa oczywista. W tym celu warto postawić na żele do wymion, jakie prezentujemy w naszej szerokiej ofercie. Służą one do utrzymania odpowiednio wysokiej higieny gruczołów mlekowych. Pozbawione antybiotyków, wykonane z naturalnych składników, doskonale nadają się do regularnej pielęgnacji. Do ich produkcji wykorzystano oleje roślinne i alkohol izopropylowy. Dzięki temu, żele do higieny wymion bydła cechują się silnymi właściwościami antybakteryjnymi. A to nie wszystkie ich właściwości!

Żele do higieny wymion – jakie mają właściwości

Jak już wspomnieliśmy, ich zadaniem jest oczyszczanie gruczołów z działania bakterii chorobotwórczych, a także jeszcze wielu innych drobnoustrojów. To jednak nie wszystko. Maści są wysoce nawilżające, a także rozgrzewają. Poprawiają bardzo szybko elastyczność gruczołów, co ułatwia cały proces dojenia, a zarazem zmniejsza ryzyko powstawania urazów. Żel do higieny wymion bydła, ułatwia także wydzielanie mleka.  

Zadbaj o zdrowie swojego bydła z naszymi preparatami

W ofercie proponujemy żele do higieny wymion bydła w bardzo dobrych cenach. Dostępne są one w pojemnikach o różnych pojemnościach, między innymi 250 ml, 500 ml, 1 L i 5 L. Konsystencja preparatów jest galaretowata, a zarazem bardzo dobrze się rozprowadza na skórze. Co więcej, wystarczy jedynie niewielką ilość specyfiku nanieść na strzyki i gruczoły mlekowe. Dzięki temu wiesz, że jeden pojemnik naszego żelu do higieny wymion bydła starczy Ci na bardzo długi czas.

W jaki sposób używać żelów do higieny wymion bydła?

Wystarczy, że po każdym doju, naniesiesz na gruczoły mlekowe odpowiednią ilość preparatu, a następnie dokładnie go rozprowadzisz.  Działa on łagodząco, a zarazem efektywnie zmniejsza szanse wystąpienia zapalenia. Jest to więc preparat, w który koniecznie powinieneś się wyposażyć, jeśli posiadasz zwierzęta hodowlane. Serdecznie zachęcamy do zakupu produktu, wybranego z tej kategorii naszego sklepu internetowego Avita.

Preparat pozbawiony jest antybiotyków, jego skład opiera się na naturalnych składnikach, między innymi oleju terpentynowym czy eukaliptusowym. Rośliny wykorzystywane w produkcji specyfików, cechują się antybakteryjnymi właściwościami, a zarazem służą doskonale do oczyszczania gruczołów mlekowych ze wszelkiego rodzaju drobnoustrojów. Stosując nasze specyfiki, z całą pewnością przyniesiesz ogromną ulgę hodowlanym zwierzętom.

Odpowiednia pielęgnacja to zdrowie zwierzęcia i człowieka!

W związku z tym, że spożywamy mleko pozyskane od bydła, wszelkiego rodzaju zapalenia wymion bądź zakażenia poprzez rozwój bakterii chorobotwórczych, mogą negatywnie wpłynąć również na zdrowie człowieka. Dlatego też do utrzymania odpowiednio wysokiej higieny gruczołów mlekowych, zalecamy stosowanie proponowanych w naszym sklepie żelów - sprzedajemy je w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zakupu. Zamówienie realizujemy bardzo szybko.

ŻELE DO WYMION

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku