English    Русский  

OPRYSKIWACZE BATERYJNE

Pracując ze zwierzętami, trzeba pamiętać o tym, że ich komfort, zdrowie i dobrostan bezpośrednio wpływają na jakość pracy z nimi. Dlatego z im większą troską podchodzi się do zwierzęcia, a także warunków, w jakich jest ono hodowane, tym lepiej dla jego dobrobytu. To z kolei bezpośrednio przekłada się na wyniki finansowe przedsiębiorstwa rolnego, zarówno małego, jak i dużego. Żeby otrzymać produkt wysokiej jakości, najpierw trzeba odpowiednio zadbać o kilka najważniejszych aspektów. Jednym z nich jest odpowiednia higiena w trakcie pracy. A żeby wymagane standardy zostały spełnione, konieczna jest ochrona przeciwbakteryjna i zachowanie sterylności na każdym stanowisku pracy. Opryskiwacze dla bydła stanowią wsparcie dla tych działań.

Opryskiwacze bakteryjne do wymion — kwestia komfortu i zdrowia zwierzęcia

Bydło mleczne w ciągu swojego życia niemal nieustannie jest dojone. W trakcie wykonywania tych czynności niezwykle ważne jest zadbanie o odpowiedni stan wymion każdej z krów. Najmniejszy stan zapalny i infekcja bakteryjna może prowadzić do obniżenia jakości otrzymywanego od krowy mleka, a przede wszystkim może wywołać cierpienie u zwierzęcia. Regularnie stosowane opryskiwacze bakteryjne do wymion mogą pomóc nie tylko wyleczyć, ale także zapobiegać wszystkim ewentualnym infekcjom, które mogłyby się pojawić. Im szybciej profilaktyka zostanie wdrożona, tym większa korzyść dla całego gospodarstwa i każdej krowy, która znajduje się na jego terenie.

Opryskiwacze do wymion — co to?

Czym są opryskiwacze dla bydła? To nic innego niż urządzenia, które ułatwiają rozprowadzenie płynnego produktu po danej powierzchni. Najczęściej wykorzystuje się w tym celu opryskiwacze bateryjne. To specjalistyczne urządzenia, które pozwalają na rozprowadzenie płynu w formie skoncentrowanego promienia. Niektóre modele opryskiwaczy posiadają różne opcje oprysku — węższy strumień lub szerszy i bardziej obfity drobny strumień mgłowy.

Czy można w inny sposób wykorzystać opryskiwacze bateryjne do wymion? Opryskiwacze bateryjne z kanistrem to produkty bardzo uniwersalne, które można wykorzystywać na wiele sposobów. Zamiast jako opryskiwacze do wymion, można się nimi posłużyć na przykład do opryskiwania i podlewania roślin. To także produkt, który można wykorzystywać przy dezynfekcji pomieszczeń i przedmiotów. Dzięki poręcznemu uchwytowi łatwo i precyzyjnie można nim operować i docierać nawet w najmniejsze zakamarki.

Wielozadaniowe opryskiwacze do wymion

Wykorzystując opryskiwacz bateryjny do więcej niż jednej czynności, należy pamiętać o dokładnym wyczyszczeniu go między jednym użyciem a drugim z resztek produktu, które jeszcze mogą się w nim znajdować.

Odpowiedni opryskiwacz bateryjny to praktyczne narzędzie nie tylko w gospodarstwie rolnym, ale także w szklarniach i w gospodarstwach domowych. Nadaje się do pielęgnacji roślin domowych, zwłaszcza większych okazów, wymagających nie tylko podlewania, ale także zraszania. Opryskiwacz można kupić pojedynczo lub w zestawie z kanistrem o wybranej pojemności. Na stronie istnieje możliwość przystosowania produktów do indywidualnych potrzeb. 

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

OPRYSKIWACZE BATERYJNE

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku